SlovenskýEnglish
Zmenšiť textZväčšiť text

Naša obec

Interaktívna fotomapa Nová Sedlica

Kliknite pre načítanie mapy

Milí návštevníci webovej stránky obce Nová Sedlica!

Dovoľte mi, aby som Vás privítal na internetovej stránke najvýchodnejšej obce Slovenska.

Moderná doba prináša viacero výdobytkov a jedným z nich je aj informačná spoločnosť využívajúca informáciu ako základ svojej existencie. Preto je pre nás potešením, že aj naša obec prispieva svojim dúškom a prezentuje sa navonok.

Sme radi, že Vám môžeme poskytnúť bližšie informácie o tejto nie veľmi známej, no malebnej obci, ktorá sa rozprestiera v Národnom parku Poloniny. Naša obec je bohatá a očarujúca svojou prírodou, patrí do oblastí východokarpatskej flóry.

Hlavným cieľom našej webowej stránky je podeliť sa s Vami o zaujímavé informácie zo všetkých oblastí života v našej obci, o jej histórii a súčasnosti, o pripravovaných kultúrnych podujatiach, atraktívnych turistických a športových možnostiach.

Neoddeliteľnou súčasťou tejto stránky tvoria aj dôležité informácie o pripravovaných projektoch na podporu rozvoja našej obce, zasadnutí obecného zastupiteľstva, jeho hlasovaní a prijatých uznesení, informácie o rozpočte obce, atď..

Veríme, že pri otvorení tejto stránky si zaspomínajú a aspoň na malú chvíľku sa vrátia domov aj rodáci žijúci mimo obce. Taktiež dúfame, že práve táto stránka sa stane akousi motiváciou pre Vás, ktorí sa chystáte na rodinný výlet, turistiku alebo hľadáte pokojné, tiché miestečko pre oddych.

Prajeme Vám príjemný pobyt na stránke našej obce!

Vasiľ DINIČ, starosta obce